Tegeta Comfort - შეაკეთე ავტომობილი სერვისცენტრში ვიზიტის გარეშე
ცხოვრების აჩქარებული ტემპის ფონზე დროის დეფიციტი დღეს ერთ-ერთი მთავარი გამოწვევაა. ავტომობილის ტექნიკური შემოწმება და შეკეთება ხშირად რამდენიმე საათს, ზოგჯერ კი მთელ დღესაც მოითხოვს. სწორედ ამ პრობლემას აგვარებს „თეგეტა მოტორსის“ სერვისი - Tegeta Comfort, რომელიც ავტომობილის სერვისცენტრში მისვლის გარეშე მომსახურებას გულისხმობს.
სერვისის ფარგლებში მომხმარებელს შეუძლია, გამოიძახოს პერსონალური მენეჯერი, რომელიც ადგილზე მივა, შეაფასებს ავტომობილის მდგომარეობას, გადაიყვანს სერვისცენტრში და შეათანხმებს ყველა საჭირო მომსახურებას, უზრუნველყოფს საჭირო სამუშაოების შესრულებას და დასრულების შემდეგ ავტომობილს მომხმარებლისთვის სასურველ მისამართზე დააბრუნებს. Tegeta Comfort ასევე მოიცავს ადგილზე აკუმულატორის მიტანა-მონტაჟის სერვისს.
ემზარ კბილაშვილი, „თეგეტა მოტორსის“ პერსონალური მენეჯერების ჯგუფის უფროსი: „თეგეტა მოტორსში“ გამუდმებით ვქმნით და ვნერგავთ ახალ სტანდარტებს, რომლებიც ავტომობილის მფლობელებს მომსახურებას კიდევ უფრო გაუმარტივებს. ბაზრისთვის გვსურდა, შეგვეთავაზებინა მომსახურების ისეთი მოდელი, რომელიც იქნებოდა მოქნილი, სწრაფი და რაც მთავარია, მომხმარებელს საშუალებას მისცემდა, დაეზოგა დრო. Tegeta Comfort – სახელწოდებაც მიანიშნებს, რომ სერვისი მომხმარებლისთვის სწორედ კომფორტის შექმნას  ისახავს მიზნად.
ავტომობილის მფლობელებს, რომლებიც Tegeta Comfort-ს გამოიყენებენ, ჩვენს ფილიალში მოსვლა აღარ დასჭირდებათ. პერსონალური მენეჯერი ავტომობილს ადგილზე მიაკითხავს და შესაკეთებლად სერვისცენტრში წაიყვანს. ჩვენი მთავარი მიზანია, მომხმარებელს კიდევ უფრო გავუმარტივოთ ავტომობილის მოვლა და ეს პროცესი მეტად სასიამოვნო გავხადოთ“.
სერვისით სარგებლობა შესაძლებელია ორი გზით: ქოლცენტრში დარეკვით ნომერზე -  0322264444 ან Tegeta App-ის საშუალებით. მოთხოვნის გენერირების შემთხვევაში განაცხადი პერსონალურ მენეჯერთან გადამისამართდება, ხოლო მომხმარებელი უკუკავშირს მაქსიმუმ 10 წუთში მიიღებს.
პერსონალური მენეჯერის გამოძახება შესაძლებელია თბილისსა და ბათუმში. Tegeta Comfort-ის გუნდის წევრი ადგილზე მისვლისას ათვალიერებს ავტომობილს, რათა სერვისცენტრში წაყვანამდე მისი მდგომარეობა დეტალურად შეფასდეს. მომხმარებელთან შეთანხმებისა და ტექნიკური დეტალების გავლის შემდეგ კი ავტომობილი „თეგეტა მოტორსის“ შესაბამის ცენტრში გადაჰყავს. მომხმარებელი მომსახურებას მაქსიმალურად სწრაფად და კომფორტულად იღებს.
მომსახურების საფასურის გადახდა შესაძლებელია უნაღდო ანგარიშსწორებით:  როგორც ხელშეკრულების გაფორმებისას საბანკო გადარიცხვით, ისე ადგილზე POS-ტერმინალის საშუალებით.
Tegeta Comfort-ის მიზანი მომხმარებლის დროის მაქსიმალურად დაზოგვა და ავტომობილის მომსახურების პროცესის გამარტივებაა – სერვისცენტრში ვიზიტის გარეშე, კომფორტულად და მოქნილი კომუნიკაციით.

In today’s fast-paced world, lack of time has become one of the biggest challenges. The process of technical inspection and repair of cars often takes several hours, or even a whole day. This issue is addressed by Tegeta Comfort service of Tegeta Motors, that allows customers to have their cars serviced without the need to visit a service center.
As part of this service, customers can contact a dedicated personal manager, who will arrive at their location, assess the vehicle’s condition, transport it to a service center, arrange for all necessary repairs, ensure that they are completed, and then return the vehicle to the address designated by the customer. Additionally, Tegeta Comfort includes on-site battery replacement and installation services.
Emzar Kbilashvili, Head of the Personal Managers’ Team at Tegeta Motors: “At Tegeta Motors, we are continuously developing and implementing new standards to further simplify car maintenance. We aimed to provide the market with a service model that is flexible, quick, and, most importantly, allows customers to save valuable time. The name "Tegeta Comfort" itself conveys the intention of providing a comfortable experience for our clients.
Vehicle owners who use Tegeta Comfort no longer need to visit our branch. A dedicated personal manager will come to their car and take it directly to a service center for repairs. Our primary goal is to enhance the overall experience of car maintenance for customers and make it more convenient and enjoyable.”
The service is available via two channels: by calling our call center on 0322264444, or through the Tegeta app. Once a request is submitted, it is routed to a dedicated personal manager, who responds within 10 minutes at most.
The service is available in Tbilisi and Batumi. On arrival, a member of the Tegeta Comfort team inspects the vehicle so that its condition is assessed in detail before it is taken to a service center. After agreement with the customer and a review of the technical details, the vehicle is transferred to the appropriate Tegeta Motors center. The customer receives the service as quickly and comfortably as possible.
Payment can be made by cashless methods: either by bank transfer when the contract is signed, or on-site via a POS terminal.
Tegeta Comfort aims to save customers’ time and streamline the car maintenance process – without the need to visit a service center. The company provides a convenient and flexible communication experience.